0

ההורים עובדים חיוניים והילדים לומדים במסכים- עיצוב דופלקס מותאם תקופה

    שיפוץ ועיצוב הדירה נעשו עבור משפחה בת ארבע נפשות אשר רכשה דירה באותו בניין בו התגוררה לפני כן ועברה מהקומה הראשונה לקומת הדופלקס. שני ההורים הינם עובדים חיוניים ועובדים שעות רבות מחוץ לבית ושני ילדים צעירים שמבלים הרבה זמן בבית בלמידה מרחוק בהתאם לתקופה. העיצוב נעשה מתוך מחשבה לייצר עבור המשפחה בית מפנק, משפחתי, נעים וחמים שלהורים כיף לחזור אליו בסוף היום ולילדים נעים וכיף לבלות בו במהלך היום בתכנון מודרני ופרקטי שמותאם למשפחה צעירה. פרויקט: עיצוב דירת דופלקס משופצת בכפר סבא שטח:200 מר’ + מרפסות בשטח של כ-50 מר’ הדיירים: משפחה צעירה- זוג הורים עם שני עיצוב
By : admin | מאי 2, 2021
0

היופי בסאונד

בשנת 2021, ניכר שתחום הסאונד מוסיף לשבור שיאים של איכויות שמע ואסתטיקה. הרמקול החדש מבית המותג האוסטרלי Pantheone Audio הוא דוגמה בולטת לכך: המוצר הייחודי, שמיובא ארצה על ידי חברת טופ אודיו, עוצב בהשראת הפנתיאון ברומא ומיוצר בעבודת יד אומן. תוך זמן קצר הספיק לזכות בפרסים בינלאומיים, מהבולטים שבהם הם פרסי ה- Archiproducts וה-Red Dot Design Award היוקרתיים, זאת הודות לעיצוב שובה הלב שמקנה לו סטטוס של מיצג אמנותי יוצא דופן, ההופך אותו לגולת הכותרת בכל חלל באשר הוא.
By : ifatpr | מרץ 9, 2021
0

חשבו על הכל

כבר בתחילתה של שנת 2021 ניכר היה שעל אף שפע אתגרים שהציבה בפנינו קודמתה, תחום עיצוב הבית דווקא מעלה הילוך ושובר שיאים חדשים של אסתטיקה וחדשנות. דוגמה לכך אפשר למצוא בדירה מעוררת השראה באחד המגדלים האייקונים של תל אביב וצופה לעבר הים, בה בחר האדריכל עמיר צורף לשלב מטבח של מותג העילית האיטלקי ALPES INOX המיובא ארצה בלעדית ע"י חברת ניגא שף FOR HOME.
By : ifatpr | מרץ 9, 2021
0

זמן שולחן!

חג הפסח לשנת התשפ"א מסתמן כסיבה למסיבה! בניגוד לזה הקודם נראה שהפעם נשב סביב השולחן עם חברים ובני משפחה. לקראת אחד המועדים הכי משפחתיים בלוח השנה יצאנו לבדוק את כל מה שחדש בגזרת פינות האוכל ופינות הישיבה שיהיו, כך נראה המוקדים החמים והמאוישים ביותר בחג.
By : ifatpr | מרץ 9, 2021
0

כיצד שינתה מגיפת הקורונה את המטבח שלנו?

הקורונה הכניסה לחיינו הרבה שינויים, חלקם רגשיים, חלקם חברתיים וחלקם פיזיים אשר באים לידי ביטוי במרחבים בהם אנחנו חיים בתוך הבית שלנו.
By : admin | ינו 17, 2021
0

איך גורמים לדירה להיראות ייחודית

עיצוב דירה באופן כללי, הוא תוצר של מספר פרמטרים כגון, גודל השטח אשר עומד לרשותנו, תנאי התכנון של המקום, הצרכים שלנו והתנאים שעומדים לרשותנו מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות. על פי רוב, לפי פרמטרים אלו אנחנו נקבע איזה קונספט עיצוב יתאים לדירה שלנו.
By : admin | נוב 24, 2020
0

דווקא עכשיו: עושים כבוד לעיצוב האיטלקי!

מכירים חובב עיצוב אחד שיכול לדמיין את העולם ללא העיצוב האיטלקי המשובח? גם אנחנו לא. לרגל המשבר שפוקד את ארץ המגף החלטנו לעשות קצת כבוד לעיצוב האיטלקי!
By : ifatpr | אפר 13, 2020
0

אחסון גבירותי ורבותי, אחסון.

השבועות האחרונים מזכירים לנו שוב ושוב עד כמה מקומות האחסון הם מצרך חשוב בתחזוקת הבית ובפרט של המטבח. למותג האיטלקי ALPES INOX מגוון פיתוחים מסקרנים שבהחלט יוכלו לסייע בפתרון הסוגיה.
By : ifatpr | אפר 12, 2020
0

נקי זה הכי!

משבר הקורונה ממחיש בצורה הטובה ביותר עד כמה ההיגיינה האישית והסביבתית היא קריטית לניהול אורח חיים תקין ובריא. המותג האיטלקי LAMINAM מציע את הפתרון האולטימטיבי לשמירה על המשטחים בבית, ובפרט המטבח, נקיים וסטריליים.
By : ifatpr | אפר 12, 2020
0

סימן שבא אביב!

נכון, הקורונה עדין כאן אך גם האביב. עכשיו זה בדיוק הזמן לנצל את האוויר הנעים והפריחה ולבלות במרפסת או הגינה. כך תהפכו את הבילוי למיטבי.
By : ifatpr | אפר 6, 2020
0

היכון, החל, נקה!

פסח כבר מעבר לפינה. רגע לפני הסדר, קבלו טיפים יעילים מהמומחים לניקיון והברקה של משטחים ומוצרי החשמל במטבח.
By : ifatpr | אפר 6, 2020
0

קורונה היום שאחרי- זאת הסיבה שעיצוב פנים הוא מקצוע חיוני

מעצבת הפנים ובעלת ביה"ס ללימודי עיצוב פנים ברברה ברזין לא עוצרת לרגע, גם לא בעידן הקורונה בו הכל נעצר. במאמר חד ונוקב היא מסבירה מדוע גם את עיצוב הפנים צריך להגדיר כמקצוע חיוני כבר בסיום המשבר
By : ifatpr | אפר 6, 2020
1 2 3 8