הסוף לניתוקים!

המעבר לעבודה מהבתים והעומס שנוצר על המערכות והתשתיות הובילו לסדרת ניתוקים חוזרים ונשנים של רשת האינטרנט שהופכת עתה, יותר מאי פעם לקריטית ומכרעת לטיב העבודה. אבל יש לנו חדשות טובות עבורכם: מסתמן שלמותג האמריקאי Pakedge יש את הפתרון האולטימטיבי לתופעה.

לדברי יוסי גול, מנכ"ל ומבעלי חברת טופ אודיו , יבואנית המותג, "הרשת הביתית של  Pakedge מצטיינת בכיסוי אלחוטי נאות ובהפצתו בצורה המיטבית לכל איזורי הבית. כך מתקבלת קליטה איכותית בכל המכשירים הניידים. כמו כן שולטת המערכת בתעבורת הרשת הפנימית ומטייבת אותה. כיום, אחת הבעיות בה רבים נתקלים היא ניתוקים במעבר באזורים שונים של הבית (Roaming) אותה הרשת של Pakedge פותרת בצורה המיטבית ועל כן היא מהווה פתרון אידיאלי לעובדים מול גורמים בחו"ל, מרבים לבצע שיחות video conference ואלה שמוצאים עצמם מבזבזים זמן עבודה יקר על המתנה לפתרונות של ספקיות האינטרנט השונות".

Pakedge  היא חברה חדשנית הפועלת בעמק הסיליקון בארה"ב, מתמחה בייצור פתרונות end-to-end בתחום הרשתות לבתים פרטיים ולעסקים וחולשת על למעלה מ-40% משוק ה– High-End הביתי. החברה זוכה להערכה רבה הודות לפיתוח וייצור מוצרי רשת עם התמקדות על אודיו-וידאו ונחשבת לאחת היצרניות המובילות במתן בפתרונות מקיפים לרשת המאפשרים ביצועים גבוהים בבתי מגורים ושטחי מסחר. בתוך כך מציעה Pakedge מגוון פתרונות חומרה, תוכנה ושירותי ענן מתקדמים בהם נתבים, ממתגים, אנטנותWi-Fi , בקרים המאפשרים אבחון ושליטה מרחוק ועוד. את הרשת ניתן להשיג בחברת טופ אודיו ואצל המפיצים המורשים ברחבי הארץ.