עד חצי המלכות!

הסגנון הקלאסי כאן כדי להישאר! הוא כבש את העולם כבר לפני מאות בשנים, עיטר את ארמונותיהם ואחוזותיהם של מלכים ואצילים וניכר שגם כיום, בשנת 2019 ,רוויות המגמות והטרנדים, לא נס ליחו והוא רק מוסיף ומתחזק. חובבי הסגנון, הרוצים להעניק לביתם מראה מוקפד, ארכיטקטוני ומרשים ימצאו כיום שלל פרופילים דקורטיבים המהווים פתרון ממשי ואיכותי ליצירת המראה המבוקש.

 

 התמונה באדיבות חברת Decor Star

לדברי גלי שמיר, מעצבת הבית של חברת Décor star , "העיצוב הקלאסי מושתת על שילוב אלמנטים עתירי שכבות ופיתוחים בקפידה ובמסות מדוייקות במרחב הנתון. החברה מציעה מגוון רחב של רוזטות, קישוטי מנורות, עמודים וחיפויי קיר דקורטיבים, משרביות,קרניזים ואף חיפויי קמין עשויים פולאוריטן- כולם נאמנים לסגנון הנחשק ומאפשרים ליצור מארג הרמוני העונה על המגמה מרצפה עד תקרה".

 

התמונה באדיבות חברת Decor Star

"כלל המוצרים עשויים מחומרים איכותיים, עמידים וידידותיים לסביבה כדוגמת פולימר, פוליאוריטן ופוליסטרין אותם מתאימים לחלל או האלמנט אותו נרצה לעטר ובהתייחס לנתוניו ומאפייניו", מוסיפה שמיר. "הודות לטכנולוגיות הייצור המתקדמות שקיימות כיום, כל אלמנט זוכה לרמת גימור גבוהה ומוקפדת המאפשרת בין השאר לרכך את מראה הפינות החדות שבין הקיר לרצפה ולתקרה, ליצור מסגרות עוצמתיות ומפוארות לתמונות ומראות המקשטות את החלל וכן להוסיף אלמנטים מיוחדים לדלתות חלונות, תאורה ועוד. בתוך כך, מוצעים שלל פתרונות לסביבת החוץ בדמותם של קרניזים ופרופילים דקורטייבים המיועדים לסביבת החוץ, עבור אלה הרוצים להעצים את האווירה".

 

התמונה באדיבות חברת Decor Star