עיצוב בעזרת פרחי כותנה דקורטיביים

נטע שניצר, בעלת Neta Cotton Flowers מעצבת ענפי כותנה. לדבריה, “מצאתי שזה אמצעי עיצובי שהפוטנציאל שלו לא ממומש בארץ, וכמעט שאין מודעות לצמח עצמו”. צפינו בתמונות והתרשמנו. העלנו אותם לכאן וכעת גם אתם יכולים להתרשם ולקבל השראה.

לדברי נטע,פרחי כותנה הם בעלי איכויות מדהימות: נשארים לנצח, טבעיים, לבנים ונעימים. הפרחים מתאימים למגוון עיצובים בבית, קישוט ארוחות חגיגיות, אירועים וחתונות לבנות.הענפים הם תוצרת כחול-לבן, מוצר ישראלי טבעי וירוק, הנותן תחושה נעימה,נקייה ומודרנית בחלל בו הוא נמצא. זהו מוצר טבעי שמגיע ישר מהשדה, המחשבה היא להכניס את ה”פרא” אל הבית והמעוצב.

עוד על נטע, במילותיה שלה:

אני סטודנטית לקולנוע באונ’ ת”א שמתעסקת גם בצילום ובניהול מדיה, גיליתי שהעסק הזה משלב את כל היכולות שרכשתי, יש המון מקום ליצירתיות בתחום הזה ואני נהנית להעלות רעיונות עיצוביים חדשים ומקוריים, וגם הפידבקים ממש טובים.זה מאוד משמח אותי לדעת שיש לאנשים זרי כותנה שאני עיצבתי מקשטים להם את הבית.
את הרעיון לנסות ולהכניס את הכותנה לעולם העיצוב קיבלתי מאמא שלי שעובדת במועצת הכותנה, וביחד עם אחותי האדריכלית יש שיתוף פעולה מעולה בכל החזיתות, אני מקבלת מהן המון תמיכה ועזרה ומקווה להמשיך להצליח ולהגיע רחוק יותר.
תוכלו ליצור קשר עם נטע וגם לרכוש ענפים מעוצבים באתר החנות: http://netacottonflowers.tictail.com/