מגזין עיצוב פנים - עיצוב נטו

שער מגזין עיצוב נטו

 

עיצוב נטו הינו מגזין עיצוב פנים ואדריכלות. עיצוב נטו פונה לקהל המקצועי ולחובבי עיצוב פנים בישראל.

בשלב ראשון, השקנו את מגזין עיצוב נטו כמגזין דיגיטלי שיצא אחת לשבוע. בהמשך, במסגרת השקת אתר עיצוב נטו, שינינו את המודל – אנו רואים כיום באתר כולו מגזין עיצוב פנים ואדריכלות, כאשר אנו משתדלים לפרסם בקביעות כתבות עיצוב מצולמות – פרויקטים לפני ואחרי, טיפים לעיצוב הבית, טרנדים ועוד. המגזין והאתר שייכים להוצאת מיל, אשר עוסקת בכתיבת והפקת תכנים במדיות השונות – עיתונות כתובה, ספרים ואתרי תוכן – בעיקר בתחומי העיצוב והנדל"ן. אנו מקפידים על סינרגיה בין האתרים, כך שהתכנים המופיעים כאן, נחשפים גם באתרים הנוספים של הקבוצה.

מגזין עיצוב פנים בהשתתפות הגולשים

ניתן לצפות בעיצוב נטו בפורמט מגזין דיגיטלי – על ידי לחיצה על התמונה, או קישור זה.

ניתן גם לצפות בגרסת פידיאף של המגזין – באמצעות קישור זה

תוכלו לעיין כאן מדי שבוע בפרויקטים חדשים מתחום עיצוב ואדריכלות הפנים. וכן ליהנות מהגלריה העשירה שלנו, הכוללת תמונות שהופיעו בגיליונות קודמים של עיצוב נטו.

אנו מאפשרים גם לקהל הגולשים המקצועי – מעצבי פנים, אדריכלים, צלמים בתחום וכו' – לפרסם מאמרים פרי עטם.

במקביל לפרסום המאמרים במגזין, אנו מפנים אתכם גם לאינדקס האתר – שניתן להרשם אליו ללא עלות. האינדקס מאפשר לכם להחשף כבעלי מקצוע לקהל רלבנטי.

תוכלו לעשות זאת באחת מ-2 הדרכים הבאות: הדרך הראשונה היא לשלוח לנו במייל טקסט ותמונות ואנו נעלה את הטור לרשת. פורמט זה מתאים למשלוח חד פעמי של כתבה.

הדרך השניה היא להרשם ככותבים חברי מערכת מגזין עיצוב נטו. במסגרת זו, תקבלו מאיתנו שם משתמש וסיסמה ותוכלו באופן עצמאי ובקלות להעלות תכנים לאתר וליהנות מחשיפה לקהל הקוראים שלנו. בדרך זו כבר פורסמו באתר עשרות טורים. אם אתם מעצבי פנים שמעוניינים לפרסם טור בקביעות, או שאתם מייצגים מעצבים ואדריכלים, זו יכולה להיות דרך מצויינת עבורכם לפרסם טורים.

יש לציין כי מלבד האתר, אנו מחזיקים גם בעמוד פייסבוק פעיל בעל מספר עוקבים גבוה ואת המאמרים שאנו מפרסמים באתר אנו מקפידים לחשוף גם ברשתות החברתיות.

 

 

 

בית בירוק באבן יהודה